Функціональні рішення

 

Для перегляду функціональних рішень, які входять до нашого програмного забезпечення центру обробки викликів, перейдіть за посиланням унизу.

Відгуки клієнтів Nectar Desk

 

Клієнти з різних куточків світу обирають хмарне програмне забезпечення по обробці дзвінків Nectar Desk. Приєднайтесь і ви до них.

Близько 30% нашої роботи ведеться через телефонні переговори, тому програмне забезпечення по обробці викликів має вирішальну роль у нашій діяльності. Наші офіси розташовані в 3 різних країнах, тому моніторинг і контроль якості були непростим завданням, поки ми не скористалися перевагами Nectar Desk. Тепер не має значення, чи наші коллеги працюють пліч-о-пліч з нами або ж вони знаходяться за тисячі кілометрів від нас.
rylo-1 Nasir Khan
CanaFlora
Наша компанія займається глобальним SAAS -рішенням та має клієнтів і співробітників по всьому світі. Nectar Desk дозволив нам управляти абсоютно всіма телефонними операціями в одному місці. Коли ми вперше побачили, що можем скористатися місцевим або ж віртутальним номером усього за 5 секунд після його покупки, то не могли повірити в це. Ми дуже задоволені цим сервісом і готові порекомундувати всім іншим компаніям Nectar Desk, як найпродуктивніше рішення по обробці дзівінків.
Kyle Stone
Partizan Cloud